bratuskins 

 

 

linkedin

 

  


RTU Arhitektūras fakultātes dekāns
Profesors, dr. arch.

Saprātīga un mērķtiecīga resursu izmantošana. Godprātīgs darbs gan projektēšanā, gan būvniecībā. Ieinteresēti un atbildīgi procesa dalībnieki. Tie ir daudzveidīgas un ērtas dzīvestelpas veidošanas galvenie mūsdienu izaicinājumi. Lai mums visiem izdodas!

 

 

 

ozolina

 

 linkedin
  

Ekonomikas ministrijas Ilgtspējīgas enerģētikas politikas departamenta vecākā eksperte

.


Es priecātos, ja spriest par energoefektivitātes jautājumiem sabiedrībā būtu tikpat stilīgi, kā par Prāta vētras jauno koncertturneju vai mūsu bobslejistu panākumiem!

 

 

  ankipans linkedin 
  

Ilgtspējīgas būvniecības padome

Ilgstspējība ir viena no pamatnostādnēm, kam seko kompānija "Saint-Gobain Celtniecības Produkti", ražojot izolācijas materiālus un piedāvājot siltināšanas un akustiskā komforta risinājumus. 
Energoefektivitāte ir viens no kritērijiem vienotā kompleksā, tāpēc ISOVER atbalsta konkursu, kas veicina ilgtspējīgu ēku būvniecību un ekspluatāciju.

 

 

 sulcss
 

SIA "Knauf"

Uzņēmums Knauf jau kopš savas darbības pirmsākumiem vienmēr ir iestājies par valstiski atbildīgu būvniecību. Balstoties mūsu starptautiskajā pieredzē un centienos inovāciju jomā, mēs spējam nodrošināt visdažādāko projektu ilgtspēju, piedāvājot gan savstarpēji saderīgus produktus, gan kvalitatīvas un drošas sistēmas energoefektīvas celtniecības nodrošināšanai.

 

 

 brants

 

Latvijas logu un durvju ražotāju asociācija


Ievēro! Logi un ārdurvisi ir visvājākie punkti ēkas norobežojošā konstrukcijā, kas izraisa vidēji vienu trešo daļu mājas siltuma zudumus ziemā un atdzesēšanas zudumus vasarā.
Secinājums: Izvēlies būvizstrādājumus atbildīgi!

 

 

 

 lesinskis  linkedin
  

Rīgas Tehniskā universitāte
profesors

Konkurss aktualizē daudzus ēku energoefektivitāti ietekmējošos faktorus gan speciālistu vidū, gan sabiedrībā kopumā. Pamazām virzāmies uz izpratni, ka ēkas netiek būtvētas, lai iemūžinātu arhitekta ego, vai ar mērķi taupīt enerģiju, bet ēkas tiek būvētas cilvēku lietošanai. Patiesībā pirmais nosacījums, lai ēku novērtētu, ir jautājums vai ēka ir "veselīga", vai cilvēki ēkā jūtas labi, var ražīgi strādāt un atpūsties! Un tikai tad, būtu jāvērtē, ar kādu enerģijas patēriņu tas tiek panākts.

 

 

 

 IMG 2202 1024x683  linkedin
  

VentSys

 

  spidans
 

AS "Latvenergo" 

Prieks par konkursa "Energoefektīvākā ēka Latvijā" dalībniekiem. Par to atvērtību un gatavību dalīties savā pieredzē, kas uzkrāta, veicot energoefektivitātes pasākumus.

 

 

 grinbergs

 

Latvijas Būvnieku asociācijas prezidents


Liels gandarījums par katru labi un kvalitatīvi uzbūvētu ēku! Tas ir iespējams tikai ar godprātīgu un atbildīgu rīcību no visām būvniecībā iesaistītajām pusēm.

 

 

 

vulans  linkedin 
 

Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Lauku inženieru fakultāte, sertificēts neatkarīgais eksperts ēku energoefektivitātes jomā

Konkurs ir vienreizēja iespēja iepazīties un izvērtēt Latvijas sabiedrības ceļu uz augstākiem ēku energoefektivitātes standartiem.

 

 

 

geipele

 

 linkedin
  

Rīgas Tehniskā universitāte

Lielu ieguldījumu energoefektivitātes mērķu sasniegšanā ir devis Ekonomikas ministrijas organizētais konkurss Energoefektīvākā ēka Latvijā, kas sekmē enerģijas gala lietotāju un ēku uzturētāju motivāciju pilnveidoties energoefektivitātes jautājumos, kā arī rosina kontrolēt enerģijas lietošanas patēriņa efektivitāti mājsaimniecībās un publiskajās ēkās. 
Konkurss akcentē pievērst lielāku uzmanību plānotajiem pasākumiem un atbalstu programmām par pieejamiem energoresursiem un piedāvātajām iespējām un risinājumiem.

 

 

 

beikmanis

 

Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotācju asociācija

Dzīve energoefektīvā, drošā un sakoptā mājoklī ilgtermiņā vienmēr atmaksājas!

kalnins  linkedin 
  

SIA "Paroc"

Esam atkarīgi no energoresursu pieejamības un kaimiņu labvēlības. Konkurss Ēnergoefektīvākā ēka Latvijā" notiek, lai mēs visi kopā radītu labo praksi, ka energoefektivitāte ir veids, kā būt mazāk atkarīgiem no citiem.

 

 

 

 endriksone

 

Latvijas Būvinženieru savienības valdes priekšsēdētāja vietniece

Konkurss „Energoefektīvākā ēka Latvijā” jau vairākus gadus veicina labo praksi energoefektivitātes jomā, sabiedrības izpratni par energoefektīvu un kvalitatīvu ēku būvniecību.

Tā turpināt!

 

 

 

dimdina  linkedin 

 

Neatkarīgā eksperte ēku energoefektivitātes jomā, Sertificēta siltumapgādes un ventilācijas sistēmu projektētāja.


Konkurss popularizē energoefektivitātes pasākumu realizēšanu iedzīvotājiem, demonstrējot tūlītēju labklājības pieaugumu un ekonomisko pamatojumu ilgtermiņā. Piedaloties žūrijas darbā man ir iespēja vērtēt un veicināt izpratni par ventilācijas būtisko ietekmi uz ēkas energoefektivitāti un cilvēka veselību.

 

 

 

 upitis  linkedin
  

Attīstības finanšu institūcijas Altum Energoefektīvitātes Kompetences centra vadītājs.

Katru dienu cenšos darīt mazliet vairāk un mazliet labāk kā vakar!
Grūtības ir cilvēka radīta ilūzija! Doties vienmēr uz priekšu un augšup!
Pieņemt lēmumus un rīkoties, negaidot pareizo vai īsto mirkli, jo katrs brīdis var būt īstais un vienīgais cilvēka rīcībai un pozitīvam rīcības rezultātam. 
Izmantosim savas iespējas, vienkārši darot!

 

 

Knut Hoeller 2017 linkedin

 

Managing Member of the Board, Housing Initiative for Eastern Europe (IWO e.V.), Berlin

In the last ten years, essential foundations have been laid for increasing energy efficiency in buildings in Latvia. Campaigns likeDzivo Siltak and the annual competition Energy-Efficient Building have been key to disseminating and spreading expertise and knowhow.
Public awareness of and acceptance for the issue of energy efficiency have been raised considerably. However, there is a lot of work ahead in the years to come. Priority needs to be given to consistently pursuing support programmes for building refurbishment, continuing training actions to qualify experts in housing management and construction to secure the quality of refurbishments and raise the building users’ awareness for energy efficiency. As a partner ofDzivo Siltak and a member in the Jury of the competition which I’m glad to be part of, IWO is keen and pleased to continue supporting these activities in the future.”

 

 

 andrejs  linkedin

 

DAW Baltica SIA, Produktu grupas ETICS vadītājs

Caparol - viens no pieredzes bagātākajiem un populārākajiem ēku siltināšanas sistēmu piegādātajiem Eiropā. Uzņēmums atbalsta šāda veida konkursu, jo gadu desmitiem uzkrātā pieredze ārpus Latvijas rāda to, ka nākotne pieder energoefektīvām un mūsdienu prasībām atbilstošām ēkām. Renovāciju risinājumu popularizēšana ir viens no mūsu galvenajiem uzdevumiem.

 

 

 Dainis S gray     linkedin
  

Ekonomikas ministrija Enerģētikas finanšu instrumentu nodaļas vecākais eksperts

Dari citam, bet mācies sev.

 

 

 aldis bilde

 

Latvijas Siltuma, Gāzes un Ūdens Tehnoloģijas Inženieru Savienība 

neatkarīgais eksperts ēku energoefektivitātes jomā

Energoefektivitātes paaugstināšana nozīmē tiekšanos pēc jaunām zināšanām, idejām, risinājumiem un tehnoloģijām.

 

 

 

Andris Lujāns   
  

Isover/Gyproc projektu vadītājs 

Būvēt energoefektīvi nozīmē domāt ne tikai par to, kā samazināt izmaksas par apkuri, bet arī par to, cik lielu iespaidu ēka atstāj uz vidi, kurā dzīvojam

 

 iMG 4141  linkedin
  

Būvniecības valsts kontroles biroja eksperte

Latvija ir zaļa valsts, ar daudziem mežiem, skaistiem purviem un svaigu gaisu! Kas mums trūkst, lai kļūtu par zaļāko valsti pasaulē? Ir jāmaina sabiedrības paradumi, pilnveidojot un attīstot zaļās tehnoloģijas visā cilvēka dzīves ciklā, kur liels potenciāls ir tieši būvniecībai! Vēlos redzēt Latviju ar nulles enerģijas mājām, kas būtu videi visdraudzīgākais variants, tāpēc piedalos konkursa žūrijā. Šis konkurss sniedz lielu iespēju apzināt energoefektīvākos projektus un būves Latvijā, dalīties pieredzē ar nozares speciālistiem. Šī iniciatīva ļaus mums efektīvāk pielāgoties 2020.gada ES prasībām būvēt gandrīz nulles enerģijas mājas. Un pats galvenais, konkursa rezultāti dāvina ticību, ka mēs varam kļūt par zaļāko valsti pasaulē!

AEE 400

 
  

Žurnāla "Būvinženieris galvenā redaktore"

''Rūpes par taupīgāku enerģijas patēriņu nenozīmē tikai mazākus rēķinus, mājīgākas telpas un augstāku īpašuma vērtību. Tā ir gādāšana par mūsu planētas nākotni, mūsu bērnu, mazbērnu un viņu bērnu iespēju dzīvot tīrā un mierīgā vidē. Ikdienā domāt par citiem un nākotni - tā ir patiesa cilvēcība, par ko paldies katram renovācijas procesa dalībniekam

lilita1

 

 linkedin
  

AS “Lafipa” valdes locekle

Konkursa „Energoefektīvākā ēka Latvijā” pamats ir energoefektivitāte, kas ir arī uzņēmuma AS “Lafipa” ilgstspējīgās pieredzes pamatā. AS “Lafipa” nosaka pasūtītāja energoapgādes sistēmas būtiskos lielumus, analizē šo lielumu ietekmi uz energoefektivitāti, papildina sistēmas ar aktuālāko siltuma un vadības tehnoloģijās, kā arī veido šo sistēmu pasūtītājam ērti pārraugāmā vidē.

 

 

 a IMG 7596  linkedin

  
SIA "Robert Bosch"

Kvalitātei un energoefektivitātei nav robežu, jo nekas nevar būt pārāk kvalitatīvs vai pārāk energoefektīvs. Kvalitāte un Energoefektivitāte ir nepārtraukts process kura laika mēs tiecamies uzlabot esošo, lai ar katru nākamo soli sasniegtu aizvien vairāk.  Konkurss "Energoefektīvākā ēka Latvijā" iedvesmo neapstāties pie sasniegtā un tiekties uz aizvien jaunām virsotnēm.

 

 

 

zane

 

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

Viens no veidiem kā veicināt klimata pārmaiņu mazināšanos ir energoefektivitātes pasākumu īstenošana dažāda tipa ēkās. Konkurss “Energoefektīvākā ēka” ir lieliska iespēja izvērtēt īstenoto projektu ietekmi uz klimata pārmaiņām un sniegt sabiedrībai “labās prakses” piemērus.

 

 

liepins  linkedin
  

Tehnisko ekspertu asociācija
Būvinženieris, inženierzinātņu maģistrs, neatkarīgs eksperts ēku energoefektivitātes novērtēšanas jomā 

Patīk „Energoefektīvākā ēka” žūrijas komandas darbs, draudzīgā atmosfēra, kā arī iegūtā pieredze un risinājumi, kādreiz noder kā labi piemēri.

 

 SIKA 5 683x1024

 

"Sika Baltic" SIA Industrijas produktu grupas vadītājs

„Sika” uzņēmums ir uzticīgs ilgtspējīgas attīstības vadošajai idejai. Mūsu ilgtspējības iniciatīvas ir vērstas uz iekšējo organizāciju, kā arī uz apkārtējo vidi. Tās ir orientētas uz vairākām pasaulē valdošajām tendencēm, kas iekļauj ekonomisko, sociālo un ekoloģijas aspektu.

 

istabai com

maris 768x1024   

 

SIA "Rockwool" vadītājs

Daudzām ēkām ir ievērojams enerģijas taupīšanas potenciāls. Sāciet taupīt enerģiju šodien, nevis rīt. 

Kontakti

Antra Ērgle
29538464,

Daiga Buhholce
29465153,

Inese Bērziņa
67013240,

Dzīvo siltāk

dzivo-siltak

Sazināties

UZ AUGŠU