bratuskins 

 

 

linkedin

 

  


RTU Arhitektūras fakultātes dekāns
Profesors, dr. arch.

Saprātīga un mērķtiecīga resursu izmantošana. Godprātīgs darbs gan projektēšanā, gan būvniecībā. Ieinteresēti un atbildīgi procesa dalībnieki. Tie ir daudzveidīgas un ērtas dzīvestelpas veidošanas galvenie mūsdienu izaicinājumi. Lai mums visiem izdodas!

 

 

 

ozolina

 

 linkedin
  

Ekonomikas ministrijas Ilgtspējīgas enerģētikas politikas departamenta vecākā eksperte

.


Es priecātos, ja spriest par energoefektivitātes jautājumiem sabiedrībā būtu tikpat stilīgi, kā par Prāta vētras jauno koncertturneju vai mūsu bobslejistu panākumiem!

 

 

  ankipans linkedin 
  

Ilgtspējīgas būvniecības padome

Ilgstspējība ir viena no pamatnostādnēm, kam seko kompānija "Saint-Gobain Celtniecības Produkti", ražojot izolācijas materiālus un piedāvājot siltināšanas un akustiskā komforta risinājumus. 
Energoefektivitāte ir viens no kritērijiem vienotā kompleksā, tāpēc ISOVER atbalsta konkursu, kas veicina ilgtspējīgu ēku būvniecību un ekspluatāciju.

 

 

 sulcss
 

SIA "Knauf"

Uzņēmums Knauf jau kopš savas darbības pirmsākumiem vienmēr ir iestājies par valstiski atbildīgu būvniecību. Balstoties mūsu starptautiskajā pieredzē un centienos inovāciju jomā, mēs spējam nodrošināt visdažādāko projektu ilgtspēju, piedāvājot gan savstarpēji saderīgus produktus, gan kvalitatīvas un drošas sistēmas energoefektīvas celtniecības nodrošināšanai.

 

 

 lesinskis  linkedin
  

Rīgas Tehniskā universitāte
profesors

Speciālistiem jādara viss iespējamais, lai personas, kuras pieņem lēmumus tiek informētas par telpu gaisa kvalitātes nozīmi. Apkures, ventilācijas un dzesēšanas sistēmas nevar tikt projektētas, iebūvētas, apkalpotas balstoties uz maksimālas izdevumu samazināšanas principa. Apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmām jābūt projektētām/iebūvētām/apkalpotām tā, lai iespējami samazinātu enerģijas patēriņu, bet tas nedrīkst notikt uz telpu gaisa kvalitātes un temperatūras komforta nodrošināšanas rēķina.

 

 

 

 buls  linkedin

Latvijas Logu un Durvju Ražotāju Asociācijas valdes priekšsēdētājs.

Energoefektīvi un kvalitatīvi logi ilgtermiņā vienmēr atmaksājas! Un, atbalstot Latvijas logu un durvju ražotājus, mēs atbalstam savus radus, draugus, kuri strādā šajā nozarē un atbalsta mūsu valsti ar nomaksātiem nodokļiem, tiem paliekot Latvijā!

 

  spidans
 

AS "Latvenergo" 

Prieks par konkursa "Energoefektīvākā ēka Latvijā" dalībniekiem. Par to atvērtību un gatavību dalīties savā pieredzē, kas uzkrāta, veicot energoefektivitātes pasākumus.

 

 

 grinbergs

 

Latvijas Būvnieku asociācijas prezidents


Liels gandarījums par katru labi un kvalitatīvi uzbūvētu ēku! Tas ir iespējams tikai ar godprātīgu un atbildīgu rīcību no visām būvniecībā iesaistītajām pusēm.

 

 

 

vulans  linkedin 
 

Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Lauku inženieru fakultāte, sertificēts neatkarīgais eksperts ēku energoefektivitātes jomā

Konkurs ir vienreizēja iespēja iepazīties un izvērtēt Latvijas sabiedrības ceļu uz augstākiem ēku energoefektivitātes standartiem.

 

 

 

geipele

 

 linkedin
  

Rīgas Tehniskā universitāte

Lielu ieguldījumu energoefektivitātes mērķu sasniegšanā ir devis Ekonomikas ministrijas organizētais konkurss Energoefektīvākā ēka Latvijā, kas sekmē enerģijas gala lietotāju un ēku uzturētāju motivāciju pilnveidoties energoefektivitātes jautājumos, kā arī rosina kontrolēt enerģijas lietošanas patēriņa efektivitāti mājsaimniecībās un publiskajās ēkās. 
Konkurss akcentē pievērst lielāku uzmanību plānotajiem pasākumiem un atbalstu programmām par pieejamiem energoresursiem un piedāvātajām iespējām un risinājumiem.

 

 

 

beikmanis

 

Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotācju asociācija

Dzīve energoefektīvā, drošā un sakoptā mājoklī ilgtermiņā vienmēr atmaksājas!

kalnins  linkedin 
  

SIA "Paroc"

Esam atkarīgi no energoresursu pieejamības un kaimiņu labvēlības. Konkurss Ēnergoefektīvākā ēka Latvijā" notiek, lai mēs visi kopā radītu labo praksi, ka energoefektivitāte ir veids, kā būt mazāk atkarīgiem no citiem.

 

 

 

 endriksone

 

Latvijas Būvinženieru savienības valdes priekšsēdētāja vietniece

Konkurss „Energoefektīvākā ēka Latvijā” jau vairākus gadus veicina labo praksi energoefektivitātes jomā, sabiedrības izpratni par energoefektīvu un kvalitatīvu ēku būvniecību.

Tā turpināt!

 

 

 

dimdina  linkedin 

 

Neatkarīgā eksperte ēku energoefektivitātes jomā, Sertificēta siltumapgādes un ventilācijas sistēmu projektētāja.


Konkurss popularizē energoefektivitātes pasākumu realizēšanu iedzīvotājiem, demonstrējot tūlītēju labklājības pieaugumu un ekonomisko pamatojumu ilgtermiņā. Piedaloties žūrijas darbā man ir iespēja vērtēt un veicināt izpratni par ventilācijas būtisko ietekmi uz ēkas energoefektivitāti un cilvēka veselību.

 

 

 

 upitis  linkedin
  

Attīstības finanšu institūcijas Altum Energoefektīvitātes Kompetences centra vadītājs.

Katru dienu cenšos darīt mazliet vairāk un mazliet labāk kā vakar!
Grūtības ir cilvēka radīta ilūzija! Doties vienmēr uz priekšu un augšup!
Pieņemt lēmumus un rīkoties, negaidot pareizo vai īsto mirkli, jo katrs brīdis var būt īstais un vienīgais cilvēka rīcībai un pozitīvam rīcības rezultātam. 
Izmantosim savas iespējas, vienkārši darot!

 

 

Knut Hoeller 2017 linkedin

 

Managing Member of the Board, Housing Initiative for Eastern Europe (IWO e.V.), Berlin

In the last ten years, essential foundations have been laid for increasing energy efficiency in buildings in Latvia. Campaigns likeDzivo Siltak and the annual competition Energy-Efficient Building have been key to disseminating and spreading expertise and knowhow.
Public awareness of and acceptance for the issue of energy efficiency have been raised considerably. However, there is a lot of work ahead in the years to come. Priority needs to be given to consistently pursuing support programmes for building refurbishment, continuing training actions to qualify experts in housing management and construction to secure the quality of refurbishments and raise the building users’ awareness for energy efficiency. As a partner ofDzivo Siltak and a member in the Jury of the competition which I’m glad to be part of, IWO is keen and pleased to continue supporting these activities in the future.”

 

 

 andrejs  linkedin

 

DAW Baltica SIA, Produktu grupas ETICS vadītājs

Caparol - viens no pieredzes bagātākajiem un populārākajiem ēku siltināšanas sistēmu piegādātajiem Eiropā. Uzņēmums atbalsta šāda veida konkursu, jo gadu desmitiem uzkrātā pieredze ārpus Latvijas rāda to, ka nākotne pieder energoefektīvām un mūsdienu prasībām atbilstošām ēkām. Renovāciju risinājumu popularizēšana ir viens no mūsu galvenajiem uzdevumiem.

 

 

 aldis bilde

 

Latvijas Siltuma, Gāzes un Ūdens Tehnoloģijas Inženieru Savienība 

neatkarīgais eksperts ēku energoefektivitātes jomā

Energoefektivitātes paaugstināšana nozīmē tiekšanos pēc jaunām zināšanām, idejām, risinājumiem un tehnoloģijām.

 

 

 

Andris Lujāns   
  

Isover/Gyproc projektu vadītājs 

Būvēt energoefektīvi nozīmē domāt ne tikai par to, kā samazināt izmaksas par apkuri, bet arī par to, cik lielu iespaidu ēka atstāj uz vidi, kurā dzīvojam

 iMG 4141  linkedin
  

Būvniecības valsts kontroles biroja eksperte

Latvija ir zaļa valsts, ar daudziem mežiem, skaistiem purviem un svaigu gaisu! Kas mums trūkst, lai kļūtu par zaļāko valsti pasaulē? Ir jāmaina sabiedrības paradumi, pilnveidojot un attīstot zaļās tehnoloģijas visā cilvēka dzīves ciklā, kur liels potenciāls ir tieši būvniecībai! Vēlos redzēt Latviju ar nulles enerģijas mājām, kas būtu videi visdraudzīgākais variants, tāpēc piedalos konkursa žūrijā. Šis konkurss sniedz lielu iespēju apzināt energoefektīvākos projektus un būves Latvijā, dalīties pieredzē ar nozares speciālistiem. Šī iniciatīva ļaus mums efektīvāk pielāgoties 2020.gada ES prasībām būvēt gandrīz nulles enerģijas mājas. Un pats galvenais, konkursa rezultāti dāvina ticību, ka mēs varam kļūt par zaļāko valsti pasaulē!

AEE 400

 
  

Žurnāla "Būvinženieris galvenā redaktore"

''Rūpes par taupīgāku enerģijas patēriņu nenozīmē tikai mazākus rēķinus, mājīgākas telpas un augstāku īpašuma vērtību. Tā ir gādāšana par mūsu planētas nākotni, mūsu bērnu, mazbērnu un viņu bērnu iespēju dzīvot tīrā un mierīgā vidē. Ikdienā domāt par citiem un nākotni - tā ir patiesa cilvēcība, par ko paldies katram renovācijas procesa dalībniekam

DA profile pic 576x1024

 linkedin
  

SIA "VELUX Grupa"

Jau vairāk kā 75 gadus VELUX Grupa ir radījusi labākus dzīves apstākļus, nodrošinot dienas gaismu un svaigu gaisu cilvēku mājās visā pasaulē. VELUX produkti palīdz radīt gaišāku, veselīgāku un energoefektīvāku vidi, lai mēs ēkās varētu komfortabli dzīvot, strādāt, mācīties un spēlēties.
Ar dalību šajā konkursā, vēlamies aktualizēt ne tikai energoefektivitātes nozīmi ēkās, bet aktīvās mājas principus, jo vienlīdz svarīgi elementi energoefektivitātei ir arī ēkas ietekme uz vidi, komforts tajā, kā arī pozitīvs enerģijas līdzsvars.

 iveta     
  

Ekonomikas ministrija Enerģētikas finanšu instrumentu nodaļas vecākā eksperte

Māja ir īpaša vieta, kurā pavadām savus dzīves skaistākos mirkļus. Pateicoties energoefektivitātes pasākumu īstenošanai, iespējams dzīvot ne tikai energoefektīvāk un palielināt komforta līmeni, bet arī sakopt savu īpašumu. Viss ir mūsu pašu rokās – galvenais nebaidīties darīt un iespējams uzsākt kaut ko nezināmu!

 

 

 a IMG 7596  linkedin

  
SIA "Robert Bosch"

Kvalitātei un energoefektivitātei nav robežu, jo nekas nevar būt pārāk kvalitatīvs vai pārāk energoefektīvs. Kvalitāte un Energoefektivitāte ir nepārtraukts process kura laika mēs tiecamies uzlabot esošo, lai ar katru nākamo soli sasniegtu aizvien vairāk.  Konkurss "Energoefektīvākā ēka Latvijā" iedvesmo neapstāties pie sasniegtā un tiekties uz aizvien jaunām virsotnēm.

 

 

 

zane

 

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

Viens no veidiem kā veicināt klimata pārmaiņu mazināšanos ir energoefektivitātes pasākumu īstenošana dažāda tipa ēkās. Konkurss “Energoefektīvākā ēka” ir lieliska iespēja izvērtēt īstenoto projektu ietekmi uz klimata pārmaiņām un sniegt sabiedrībai “labās prakses” piemērus.

 

 

liepins  linkedin
  

Tehnisko ekspertu asociācija
Būvinženieris, inženierzinātņu maģistrs, neatkarīgs eksperts ēku energoefektivitātes novērtēšanas jomā 

Patīk „Energoefektīvākā ēka” žūrijas komandas darbs, draudzīgā atmosfēra, kā arī iegūtā pieredze un risinājumi, kādreiz noder kā labi piemēri.

 

 SIKA 5 683x1024

 

"Sika Baltic" SIA Industrijas produktu grupas vadītājs

„Sika” uzņēmums ir uzticīgs ilgtspējīgas attīstības vadošajai idejai. Mūsu ilgtspējības iniciatīvas ir vērstas uz iekšējo organizāciju, kā arī uz apkārtējo vidi. Tās ir orientētas uz vairākām pasaulē valdošajām tendencēm, kas iekļauj ekonomisko, sociālo un ekoloģijas aspektu.

 
maris 768x1024   

 

SIA "Rockwool" vadītājs

Daudzām ēkām ir ievērojams enerģijas taupīšanas potenciāls. Sāciet taupīt enerģiju šodien, nevis rīt. 

 zajacs  linkedin

 

Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības inženierzinātņu fakultātes

Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts

Docents, Dr.sc.ing.

Apvienojot dažādu nozaru un zinātnes uzkrāto pieredzi, pielietojot multidisciplināro pieeju problēmu risināšanā un attīstot iedzīvotāju motivāciju uzturēties veselīgajā vidē, tiek panākta energoefektivitātes uzlabošanās. Konkurss „Energoefektīvākā ēka Latvijā” apvieno visus trīs nosauktus priekšnoteikumus.

 Intars  linkedin

 

SIA TENAPORS, produktu attīstības inženieris

Kompleksa pieeja ēku energoefektivitātes veicināšanā ir ne tikai būvniecības nozares galvenais izaicinājums, bet arī mērķis uz ko tiekties skatoties nākotnē. Attīstības pamatā ir nozares profesionāļi un būvniecības uzņēmumi, kas spēj saredzēt energoefektīvu risinājumu lietderību un ilgmūžību. SIA TENAPORS ir viens no līderiem Baltijas valstīs, nodrošinot plašu klāstu mūsdienīgu un enerģiju taupošu risinājumu, kas sniedz nepieciešamo  atbalstu ar vien jaunu energoefektīvu projektu realizēšanā.

 reinis-nelke  linkedin

 

Kingspan Insulation, pārdošanas vadītājs Latvijā

Ēku energoefektivitāte mūsdienās ir aktuāla tēma un tās prasības laika gaitā tikai pieaug. Uzņēmums Kingspan Insulation ražo augstas veiktspējas siltumizolācijas materiālus un izstrādā siltināšanas risinājumus, kas ļauj realizēt šīs pieaugošās prasības.

“Energoefektīvākā ēka Latvijā” ir lieliska iespēja šo aktualitāti vērst plašumā un paplašināt sabiedrības izpratni par to.

Kontakti

Antra Ērgle
29538464,

Juris Kokainis
26431300,  

Inese Bērziņa

67013240,

Dzīvo siltāk

dzivo-siltak

Sazināties

UZ AUGŠU