Riga Rupniecibas 25

Projekta pasūtītājs: SIA Merks

Projekta autors: SIA RUUME arhitekti

Galvenais būvuzņēmējs: SIA Merks

Būvdarbu vadītājs: Maksims Momots

Būvuzraugs: Eduards Rapša

 

Daudzdzīvokļu nams Rūpniecības ielā 25 Rīgā ekspluatācijā nodots 2020. gadā. Mājas kopējā platība ir 11 476,9 m2, ir seši virszemes un viens pazemes stāvs. Ēkas galvenās konstrukcijas – pāļi, pazemes stāva vertikālās konstrukcijas un pārsegums ir no monolītā dzelzsbetona, virszemes vertikālās nesošās konstrukcijas – no saliekamā dzelzsbetona. Ārsienas – trīsslāņu saliekamie dzelzsbetona paneļi.

 

Ēkas ārsienas, ko veido trīsslāņu saliekamie dzelzsbetona paneļi, siltinātas ar 180 mm biezu akmensvati PAROC COS5. Bēniņu pārsegums, ko veido saliekamā dzelzsbetona dobtie paneļi, siltināts ar ekstrudēto putupolistirolu 295–475 mm, PAROC Cortex, 30 mm. Pagrabā HCS paneļi virs pazemes autostāvvietas, monolītais dzelzsbetons virszemes stāvu pārsegumiem siltināts ar Thermowhite 100–150 mm virs pazemes autostāvvietas, Thermowhite 60 mm virszemes stāvu pārsegumiem.

 

Jumta segumam izmantots bitumena ruļļveida materiāls, siltināšanai – ekstrudētais putupolistirols 295 – 475 mm, PAROC Cortex, 30 mm.

Hidroizolācijai lietota Voltex pamatu hidroizolācija, Controlit GS – jumtam un terasēm, tvaika izolācijai – Technoelast VB500.

 

Ir centralizētā siltumapgāde. Siltumu regulē atkarībā no āra gaisa temperatūras, tiek veikts temperatūras pazeminājums naktīs un brīvdienās, regulēšana veicama individuāli ar termoregulatoriem. Siltumenerģijas vienotā uzskaite tiek veikta siltummezglā kopā apkurei un karstā ūdens sagatavošanai. Karstā ūdens sagatavošana notiek centralizēti siltummezglā.

 

Tiek nodrošināta mehāniskā ventilācija ar siltuma atgūšanu no izvadāmā gaisa. Ierīkota LUNOS e2 rekuperācijas sistēma tipveida dzīvokļos. Ir centralizēta gaisa apstrādes iekārta ar rekuperāciju individuāli katram divstāvu dzīvoklim.

 

Izveidota energoefektīvas teritorijas un telpu apgaisme, uzstādīta apgaismes regulēšana –taimeri, kustības/klātbūtnes sensori, izveidota zibensaizsardzības un pārsprieguma aizsardzības sistēma, izvietoti dūmu detektori.

 

Prognozējamais energoefektivitātes novērtējums atbilstoši ēkas pagaidu energosertifikātam ir 36.20 kWh/m2 apkurei un 71.12 kWh/m2 kopā (apkure, karstais ūdens, apgaismojums, ventilācija, dzesēšana, papildu).

Organizē

 emkem   dzivo siltaklbs 300x200 removebg preview

Sadarbības partneri

Isover saintGobain         Paroc  ROCKWOOL-Logo 

 

rs logo 300 transparent    ventsys logo               elektrum logo          

knauf    altum attistiba logo    ivara

 

LV ID EU logo ansamblis ESSKF RGB       

Informatīvie sadarbības partneri

buvinzenieris abc  Buvlaukumslv-logo 

 

 buvbaze-new  la  

 

Kontakti

Uldis Andersons
29461241,

Juris Kokainis
26431300,  

Inese Bērziņa

67013240,

Dzīvo siltāk

dzivo siltak 20

Sazināties

UZ AUGŠU